Start
Dodawanie og這sze przez firmy jest bezp豉tne !
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Pracownik budowlany / Будівельний робітник - Og這szenia D瑿ica
Kategoria: Praca
Dodane: 23/05/2023 11:41:39
5 dni temu
(cie郵a szalunkowy, zbrojarz, robotnik budowlany)
Praca na terenie wojew鏚ztwa 郵御kiego.
Je郵i masz do鈍iadczenie w budownictwie i szukasz oficjalnej pracy na d逝窺zy czas, mamy dla Ciebie 鈍ietn ofert
Opis prac :
- cie郵a szalunkowy - deskowanie 軼ian i strop闚
- zbrojarz - ci璚ie, gi璚ie i wi您anie zbrojenia
- robotnik budowlany - prace pomocnicze prze cie郵ach i zbrojarzach
Ofertujemy:
- umowa o prac
- sta豉 praca na d逝窺zy okres czasu
- darmowe zakwaterowanie
- darmowy transport do pracy
Wymagania:
- do鈍iadczenie
- dobra kondycja fizyczna
- ch耩 do pracy
Zadzwo i zapytaj o szczeg馧y:
Daria +48577901944
Dominika +48570901033
Jeste鄉y dost瘼ni od poniedzia趾u do pi徠ku od 8:00 do 16:00 !
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Cz瘰tochowa (KRAZ 18450 )
(опалубник, арматурник, будівельник - помічник)
Робота в Сілезькому воєводстві.
Якщо ви маєте досвід роботи в будівництві і шукаєте офіційну працю на довший період часу, ми маємо для вас чудову пропозицію
Опис вакансії :
- тесля опалубки - опалубка стін і стель
- арматурник - різання, згинання та в'язка арматури
- підсобний робітник - допоміжні роботи опалубників та арматурників
Ми пропонуємо
- трудовий договір
- постійну роботу на тривалий період часу
- безкоштовне проживання
- безкоштовний транспорт до роботи
Вимоги
- досвід роботи
- добра фізична форма
- бажання працювати
Для більш детальної інформації
Дарія +48577901944
Домініка +48570901033
Працюємо з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 16:00!
Klaver Sp. z o.o., вул. Гмінна 131, 42-221 Ченстохова (KRAZ 18450 )

Kontakt:
Kamila Klaver
Telefon:
570901414

Ods這n: 12
      Zobacz Katalog D瑿ickich Wizyt闚ek

D牞ICKIE OGΜSZENIA
www.debica-ogloszenia.pl