Start
Dodawanie og這sze przez firmy jest bezp豉tne !
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Fizjoterapeuta – O鈔odek Rehabilitacji 字ednioterminowej – Francja, region Oksytania - Og這szenia D瑿ica
Kategoria: Praca
Dodane: 10/03/2023 14:44:56
2 tygodnie temu
Plac闚ka wielospecjalizacyjna, po這穎na na po逝dniu Francji, prowadzi rekrutacj na stanowisko FIZJOTERAPEUTY:

Miejsce pracy: Klinika Rehabilitacji 字ednioterminowej- Francja, region Oksytania, departament Tarn i Garonna (nr 82).

OFERUJEMY:
Umow o prac na czas nieokre郵ony (tzw. CDI) podpisywan bezpo鈔ednio z francuskim pracodawc.
Wynagrodzenie: ok. 2692 euro brutto/ miesi帷 (czyli ok. 12 600 z brutto/ miesi帷) + premia roczna (po przepracowaniu jednego roku i przy kontynuacji zatrudnienia wyp豉cana jest premia lojalno軼iowa w wysoko軼i 800 euro).
Zakwaterowanie: bezp豉tne lokum przez okres 1 miesi帷a w domu po這穎nym naprzeciwko kliniki. Nast瘼nie pomoc Ipf medical w znalezieniu zakwaterowania.
Bezp豉tny kurs j瞛yka francuskiego (on-line).
Bezp豉tn nostryfikacj dyplomu i t逝maczenie wszystkich potrzebnych dokument闚.
Pokrycie koszt闚 podr騜y do Francji do kwoty 100€.

ZADANIA:
Fizjoterapeuci odpowiadaj za rehabilitacj pacjent闚 ortopedycznych (po endoprotezach biodra i kolana, po z豉maniach, amputacjach), neurologicznych (po udarach, z chorob Parkinsona), geriatrycznych oraz kardiologicznych w ramach pobytu dziennego. Praca w klinice 陰czona jest w ci庵u dnia z zaj璚iami w drugiej plac闚ce. Drugie miejsce pracy to plac闚ka geriatryczna tzw. EHPAD po這穎na obok kliniki.

WYMAGANIA:
Wykszta販enie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studi闚 lub do鈍iadczenie zawodowe.

Zainteresowany/a? Wy郵ij swoje CV na adres e-mail rekrutacja@ipfmedical.pl, lub wejd na nasz stron https://ipfmedical.pl/ i wype軟ij formularz zg這szeniowy - SKONTAKTUJEMY SI Z TOB W CIAGU 24 GODZIN!

Masz pytania? Skontaktuj si z nami:
+48 539 012 933 malwina.jeziorska@ipfmedical.pl
+48 518 739 571 klaudia.kalinowska@ipfmedical.pl
lub (61) 222 37 28.

IPF Medical 2 Sp. z o. o.
Kontakt:
IPF medical
Telefon:
539012933

Ods這n: 37
      Zobacz Katalog D瑿ickich Wizyt闚ek

D牞ICKIE OGΜSZENIA
www.debica-ogloszenia.pl