Start
Dodawanie og這sze przez firmy jest bezp豉tne !
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Praca dla Fizjoterapeuty – Francja, region Hauts-de-France - Og這szenia D瑿ica
Kategoria: Praca
Dodane: 7/12/2022 10:26:18
miesi帷 temu
IPF medical specjalizuje si w rekrutacji dla pracodawc闚 zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie wsp馧pracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi plac闚kami na terenie ca貫j Francji. W鈔鏚 naszych partner闚 s szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dzieci璚ej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ci庵u ostatniego roku nawi您a這 z nami wsp馧prac ponad 80 fizjoterapeut闚.
Obecnie prowadzimy rekrutacj dla centrum rehabilitacji usytuowanego w pi瘯nym nadmorskim regionie Francji. Poszukujemy kandydat闚 na stanowisko:

Fizjoterapeuta – CENTRUM REHABILITACJI FUNKCJONALNEJ- Francja, region Hauts-de-France

Miejsce pracy: Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej - Francja, region Hauts-de-France, departament Nord-Pas-de Calais (nr 62)

OPIS STANOWISKA:
• Centrum rehabilitacyjne posiada szerokie zaplecze techniczne oraz nowoczesne wyposa瞠nie do rehabilitacji pacjent闚 (centrum jest jedn z najwi瘯szych we Francji plac闚ek do rehabilitacji pacjent闚 i zajmuje obszar ok. 2000 m2). Plac闚ka specjalizuje si w leczeniu pacjent闚 ortopedycznych, traumatologicznych, neurologicznych oraz rehabilitacj sportow i dysponuje zaawansowanym sprz皻em do rehabilitacji pacjent闚 takim jak: egzoszkielety, laboratoria analizy ruchu, platformy do trening闚 izokinetycznych, systemy stabilizacji i odci捫enia pacjent闚 Vector Elite i inne.
• Do obowi您k闚 fizjoterapeuty nale篡 rehabilitacja i readaptacja pacjent闚 z dysfunkcjami narz康u ruchu (po zabiegach chirurgicznych (protezy kolana i barku), amputacjach, operacjach kr璕os逝pa i kolana) oraz ze schorzeniami neurologicznymi (udary, choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane). Fizjoterapeuta sporz康za tak瞠 bilanse pacjenta, bierze udzia w uk豉daniu planu terapii oraz wsp馧pracuje z lekarzami i rodzinami pacjent闚. Praca w zespole interdyscyplinarnym z這穎nym z fizjoterapeut闚, ergoterapeut闚, lekarzy, specjalist闚 APA. Fizjoterapeuta b璠zie odpowiedzialny za monitorowanie stanu klinicznego pacjenta, udzielanie porad w zakresie fizjoterapii, wsparcie pedagogiczne student闚 oraz sta篡st闚.

OFERUJEMY:
• Umow o prac na czas nieokre郵ony (tzw. CDI), podpisywan bezpo鈔ednio z francuskim pracodawc.
• Prac na pe貫n etat – praca 39 godzin w tygodniu, 25 dni p豉tnego urlopu w ci庵u roku oraz dodatkowe dni wolne (tzw. RTT).
• Wynagrodzenie: ok. 2650€ brutto/miesi帷 (czyli ok. 12 400 z brutto/miesi帷) + dodatek za sta pracy tzw. anciennet.
• Zakwaterowanie: w zale積o軼i od dost瘼no軼i lokum pracodawca odp豉tnie udost瘼nia zakwaterowanie na okres 2 miesi璚y lub partycypuje w kosztach wynajmu (pomoc Ipf medical w organizacji mieszkania – koszt wynajmu kawalerki w tej okolicy wynosi ok. 400-500€/ miesi帷).
• Bezp豉tny kurs j瞛yka francuskiego (on-line).
• Bezp豉tn nostryfikacj dyplomu i t逝maczenie wszystkich potrzebnych dokument闚.
• Pokrycie koszt闚 podr騜y do Francji do kwoty 100€.

WYMAGANIA:
• Wykszta販enie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studi闚 lub do鈍iadczenie zawodowe.
• Umiej皻no嗆 pracy w zespole.
• Samodzielno嗆 i odpowiedzialno嗆.
• 砰czliwe podej軼ie w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:
• Dodatkowych kurs闚.
• Do鈍iadczenia zawodowego.
• Znajomo軼i j瞛yka francuskiego – tego nauczymy Ci sami!

NIE CZEKAJ DΣ浩J! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJ NA CIEBIE!

Je郵i zainteresowa豉 Ci nasza oferta, prze郵ij CV na nasz adres e-mail rekrutacja@ipfmedical.pl.
Prosimy o dopisanie w CV nast瘼uj帷ej klauzuli:
„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie podanych danych osobowych przez sp馧k IPF Medical z siedzib w Poznaniu oraz inne sp馧ki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyra瘸m r闚nie zgod, aby sp馧ka IPF Medical mog豉 przes豉 mi informacje dotycz帷e innych rekrutacji w przysz這軼i oraz kontaktowa si ze mn w sprawie ciekawych ofert pracy za granic ”.

Chcesz dowiedzie si wi璚ej na temat oferty? Skontaktuj si z nami
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703, lub Malwina Jeziorska tel. kom. 539 012 933

IPF Medical 2 Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Pozna
Kontakt:
Ipf medical
Telefon:
539012933

Ods這n: 62
      Zobacz Katalog D瑿ickich Wizyt闚ek

D牞ICKIE OGΜSZENIA
www.debica-ogloszenia.pl