Start
Dodawanie og這sze przez firmy jest bezp豉tne !
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Praca dla Fizjoterapeuty- - Francja,region Oksytania - Og這szenia D瑿ica
Kategoria: Praca
Dodane: 1/12/2022 12:56:32
miesi帷 temu
IPF Medical specjalizuje si w rekrutacji dla pracodawc闚 zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie wsp馧pracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi plac闚kami na terenie ca貫j Francji. W鈔鏚 naszych partner闚 s szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dzieci璚ej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ci庵u ostatniego roku nawi您a這 z nami wsp馧prac ponad 80 fizjoterapeut闚.
Obecnie prowadzimy rekrutacj dla kliniki rehabilitacji 鈔ednioterminowej, kt鏎a znajduje si w po逝dniowej cz窷ci Francji.

Poszukujemy kandydat闚 na stanowisko : FIZJOTERAPEUTA
Miejsce pracy: Klinika Rehabilitacji 字ednioterminowej- Francja, region Oksytania, departament Tarn i Garonna (nr 82).

OPIS STANOWISKA:
• Klinika posiada 100 堯瞠k oraz 16 miejsc przeznaczonych na pobyt dzienny dla pacjent闚 ambulatoryjnych. Plac闚ka przyjmuje pacjent闚 doros造ch i osoby starsze. 字edni czas pobytu pacjenta w klinice to oko這 3 tygodni.
• Fizjoterapeuci odpowiadaj za rehabilitacj pacjent闚 ortopedycznych (po endoprotezach biodra i kolana, po z豉maniach, amputacjach), neurologicznych (po udarach, z chorob Parkinsona), geriatrycznych oraz kardiologicznych w ramach pobytu dziennego. Praca w klinice 陰czona jest w ci庵u dnia z zaj璚iami w drugiej plac闚ce. Drugie miejsce pracy to plac闚ka geriatryczna tzw. EHPAD po這穎na obok kliniki. Praca w zgranym, mi璠zynarodowym zespole 9 fizjoterapeut闚.
• Klinika oferuje posi貫k na miejscu w cenie 2,5 euro.
• Godziny pracy: w klinice od 10.00 do 17.00 i w EHPAD od 17.00 do 18.00 lub w klinice od 9.00 do 15.00 i w EHPAD od 15.00 – 17.00.

OFERUJEMY:
• Legalne zatrudnienie u francuskiego pracodawcy.
• Umow o prac na czas nieokre郵ony (tzw. CDI) podpisywan bezpo鈔ednio z francuskim pracodawc.
• Wynagrodzenie: ok. 2692 euro brutto/ miesi帷 (czyli ok. 12 584 z brutto/ miesi帷) + premia roczna (po przepracowaniu jednego roku i przy kontynuacji zatrudnienia wyp豉cana jest premia lojalno軼iowa w wysoko軼i 800 euro).
• Zakwaterowanie: bezp豉tne lokum przez okres 1 miesi帷a w domu po這穎nym naprzeciwko kliniki – nast瘼nie pomoc IPF Medical w organizacji kolejnego zakwaterowania.
• Wymiar urlopu 25 dni rocznie.
• Bezp豉tny kurs j瞛yka francuskiego (on-line).
• Bezp豉tn nostryfikacj dyplomu i t逝maczenie wszystkich potrzebnych dokument闚.
• Pokrycie koszt闚 podr騜y do Francji do kwoty 100€.

WYMAGANIA:
• Wykszta販enie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studi闚 lub do鈍iadczenie zawodowe.
• Umiej皻no嗆 pracy w zespole.
• Samodzielno嗆 i odpowiedzialno嗆.
• 砰czliwe podej軼ie w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:
• Dodatkowych kurs闚.
• Do鈍iadczenia zawodowego.
• Znajomo軼i j瞛yka francuskiego – tego nauczymy Ci sami!

NIE CZEKAJ DΣ浩J! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJ NA CIEBIE!

Je郵i zainteresowa豉 Ci nasza oferta, prze郵ij CV na nasz adres e-mail: rekrutacja@ipfmedical.pl.
Prosimy o dopisanie w CV nast瘼uj帷ej klauzuli:
„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie podanych danych osobowych przez sp馧k IPF Medical z siedzib w Poznaniu oraz inne sp馧ki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyra瘸m r闚nie zgod, aby sp馧ka IPF Medical mog豉 przes豉 mi informacje dotycz帷e innych rekrutacji w przysz這軼i oraz kontaktowa si ze mn w sprawie ciekawych ofert pracy za granic ”.

Znajd nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Chcesz dowiedzie si wi璚ej na temat oferty? Skontaktuj si z nami:
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703, Malwina Jeziorska tel. kom. 539 012 933, lub (61) 222 37 28.

IPF Medical Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Pozna
Kontakt:
IPF Medical
Telefon:
539012933

Ods這n: 77
      Zobacz Katalog D瑿ickich Wizyt闚ek

D牞ICKIE OGΜSZENIA
www.debica-ogloszenia.pl