Start
Dodawanie og這sze przez firmy jest bezp豉tne !
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Monter elewacji- praca od stycznia 2021 - Og這szenia D瑿ica
Kategoria: Praca
Dodane: 24/11/2020 15:03:36
tydzie temu
GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje dla francuskiego kontrahenta, do鈍iadczonych kandydat闚 na stanowisko:

MONTER ELEWACJI – FRANCJA
Praca od stycznia 2021

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWA?
• Stawka godzinowa od 11,00 euro brutto /h
• Mo磧iwo嗆 pracy w nadgodzinach – p豉tne wed逝g francuskiego prawa
• Gwarantujemy UMOW O PRAC ze sk豉dkami ZUS od 鈔edniej krajowej,
• Darmowe zakwaterowanie na terenie Francji
• Otrzymujesz Europejsk Kart Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ),

ZADANIA:
• Monta i klejenie styropianu,
• Wklejanie siatki
• K豉dzenie tynku,
• Docieplenia budynk闚,
• Malowanie elewacji
• Monta naro積ik闚,

WYMAGANIA:
• Udokumentowane do鈍iadczenie jako pracownik og鏊nobudowlany
• Umiej皻no嗆 monta簑 elewacji zewn皻rznych
• Mile widziane ekipy budowlane

Jeste zainteresowany? Wy郵ij swoje cv

Zadzwo po szczeg馧y:
518-673-665
502-305-151

Do aplikacji prosimy o do陰czenie klauzuli:

„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu tej oraz przysz造ch rekrutacji (zgodnie z ustaw z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporz康zeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony os鏏 fizycznych w zwi您ku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep造wu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Kontakt:
Gabriela B這niarz
Telefon:
518673665

Ods這n: 36
      Zobacz Katalog D瑿ickich Wizyt闚ek

D牞ICKIE OGΜSZENIA
www.debica-ogloszenia.pl