Start
Dodawanie og這sze przez firmy jest bezp豉tne !
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Hydraulik, monter instalacji, Niemiecka Umowa - Og這szenia D瑿ica
Kategoria: Praca
Dodane: 10/11/2020 08:08:03
3 tygodnie temu
MONTER INSTALACJI SANITARNYCH, HYDRAULIK, NIEMCY

Pracodawca niemiecki Firma IMS GmbH oferuje prace w kazdym dowolnie wybranym terminie przez kandydatadla dla monterow instalacji sanitarnych na terenie Niemiec.
Zarobki: 12,50 €/h Brutto + 7€ diety do godziny Netto lub 60 € diety dziennej Netto
(Jest tez mozliwosc w pierwszych tygodniach przejecie kosztow zakwaterowania przez Firme IMS)

Lokalizacja: Heilbronn Eurasburg, Kaisersesch
Dodatkowo: Premia 200€ za polecenie Pracownika Firmie

OPIS STANOWISKA:
-wykonywanie prac instalacyjnych i monta穎wych
-przeprowadzanie kontroli szczelno軼i i dro積o軼i instalacji
-znajomo嗆 technik budowlanych, uslugi konserwacyjno-remontowe
-monta rur w nowo powstaj帷ych budynkach
-polaczenia instalacji wodnnej, kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, przeciwpo瘸rowej
-monta grzejnik闚, urz康ze sanitarnych, montaz armatury
-instalacja ogrzewania podlogowego wedlug projektu wykonawczego

WYMAGANIA:
-wykszta販enie w zawodzie hydraulika lub wieloletnie do鈍iadczenie na w/w stanowisku
-komunikatywna znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego
-samoch鏚 na wyjazd mile widziany
-umiej皻no軼i pracy samodzielnej i zespo這wej
-chec do pracy

NASZA OFERTA:
-wynagrodzenie waha sie od 2500€ do 3000€
-umow na czas nieokre郵ony z pracodawc niemieckim
-odprowadzanie sk豉dek zdrowotno-emerytalnych
-terminowo wyp豉cane wynagrodzenie
-mo磧iwe nadgodziny
-dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne
-zorganizowane zakwaterowanie w pobli簑 miejsca pracy przez Pracodawce z mozliwoscia dostepu do kuchni i internetu.
-wyposa瞠nie ochronne (obuwie, ubranie robocze na koszt Firmy IMS oraz skrzynke z narzedziami)
-wyplacane z wyprzedzeniem cotygodniowe zaliczeki za biezacy tydzien
-opieka polskiego konsultanta na czas zatrudnienia

Pozostale lokalizacje: Heilbronn, Hannover, Kassel, Hamburg, Fulda, Stuttgart

PREZENTACJA FIRMY:
IMS GmbH to Firma z do鈍iadczeniem, kt鏎a pertraktuje korzystne warunki pracy i p豉cy w trosce o swojego Pracownika. Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnego cenowo zakwaterowania oraz w innych formalno軼iach, a to wszystko dla Twojego poczucia spokoju i bezpiecze雟twa!

KONTAKT:
praca@ims-zeitarbeit.eu
Kontakt:
IMS
Telefon:
52412349048

Ods這n: 21
      Zobacz Katalog D瑿ickich Wizyt闚ek

D牞ICKIE OGΜSZENIA
www.debica-ogloszenia.pl