Start
Dodawanie og這sze przez firmy jest bezp豉tne !
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
PRACOWNIK FIZYCZNY/ PRODUKCJI - praca w Niemczech - bezp豉tne zakwaterowanie - Og這szenia D瑿ica
Kategoria: Praca
Dodane: 20/08/2020 13:52:40
miesi帷 temu
Pracownik produkcji-pracownik fizyczny

Miejscowo嗆 : Bromskirchen-Somplar

Opis stanowiska:
• obs逝ga maszyn do produkcji element闚 drewnianych,
• kontrola jako軼i,
• uzupe軟ianie ubytk闚 powsta造ch w trakcie obr鏏ki,
• struganie, szlifowanie, polerowanie,
• praca z narz璠ziami mechanicznymi ,

Wymagania :
• znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego
• umiej皻no嗆 pos逝giwania si narz璠ziami ( wiertarka, szlifierka,)
• zdolno軼i manualne,
• dobra kondycja fizyczna
• w豉sne auto na dojazd
• dok豉dno嗆 i rzetelno嗆 w wykonywaniu powierzonych obowi您k闚,

Oferujemy:
• umowa o prac tymczasow,
• stawka brutto god : 10.15 €/h (ok 1300 euro netto )
• praca w systemie 3 zmianowym (dodatek za prac w porze nocnej +25 %)
• mo磧iwo嗆 nadgodzin
• legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),
• zapewnione bezp豉tne zakwaterowanie
• mo磧iwo嗆 pracy d逝goterminowej u jednego Pracodawcy,

Napisz: rekrutacja@hrnavigator.com.pl
Zadzwo: +48 515 909 950, +48 571 322 116, +48 572 505 720, +48 571 322 118, +48 515 909 954
Administratorem danych jest HR Navigator z siedzib w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane s przetwarzane dla potrzeb prowadzenia proces闚 rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencj zatrudnienia posiadaj帷 certyfikat potwierdzaj帷y wpis do rejestru podmiot闚 prowadz帷ych agencj zatrudnienia pod numerem 11850.

Kontakt:
HR Navigator
Telefon:
+48571322116

Ods這n: 30
      Zobacz Katalog D瑿ickich Wizyt闚ek

D牞ICKIE OGΜSZENIA
www.debica-ogloszenia.pl