Start
Dodawanie og這sze przez firmy jest bezp豉tne !
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Elektryk instalacji fotowoltaicznych - Og這szenia D瑿ica
Kategoria: Praca
Dodane: 11/02/2019 15:03:37
tydzie temu
4000 z

Opis stanowiska:
Poszukujemy os鏏 ch皻nych do pracy w najszybciej rozwijaj帷ej si bran篡 na rynku - przy monta簑 instalacji fotowoltaicznych. Zakres obowi您k闚 elektryk闚 to monta elektryczny i uruchomienie instalacji.

Wymagania:
· uprawnienia elektryczne SEP do 1kV kat. E, D oraz pomiarowe lub ch耩 ich zrobienia
· sumienno嗆, dok豉dno嗆, dyspozycyjno嗆
· mile widziane do鈍iadczenie w pracy elektryka
· mile widziane prawo jazdy kategorii B

Obowi您ki:
· prace elektryczne zwi您ane z przy陰czeniem instalacji fotowoltaicznych

Oferujemy:
· umow o prac lub w豉sna dzia豉lno嗆
· wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiej皻no軼i i kwalifikacji
· kursy i szkolenia podnosz帷e kwalifikacje i umiej皻no軼i
· mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego
· nowoczesny sprz皻
· praca od zaraz

Praca w zespo豉ch trzyosobowych: dw鏂h monter闚 i elektryk, na terenie ca貫j Polski - od poniedzia趾u do pi徠ku. G堯wnym obszarem pracy s wojew鏚ztwa podkarpackie i ma這polskie. W formie dojazdowej b康 z zapewnionym noclegiem, w zale積o軼i od lokalizacji i wielko軼i instalacji.

Uprzejmie prosimy w CV zawrze klauzul: Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu tej oraz przysz造ch rekrutacji (zgodnie z ustaw z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporz康zeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony os鏏 fizycznych w zwi您ku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep造wu takich danych oraz uchylenie dyrektywy 95/46/WE (RODO))
Kontakt:
PVP Konsulting Sp. z o.o.
Telefon:
513092515

Ods這n: 13
      Zobacz Katalog D瑿ickich Wizyt闚ek

D牞ICKIE OGΜSZENIA
www.debica-ogloszenia.pl