Start
Dodawanie og這sze przez firmy jest bezp豉tne !
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
PRACOWNIK GOSPODARCZY - Og這szenia D瑿ica
Kategoria: Praca
Dodane: 15/10/2018 09:58:11
tydzie temu
PRACOWNIK GOSPODARCZY

Piekarnia Galicyjska Sp. z.o.o zosta豉 za這穎na w roku 1993. Jeste鄉y tradycyjn piekarni, doskonale znan w naszym regionie (woj podkarpackie, a nasze produkty s lubiane i cenione przez konsument闚. Opr鏂z pieczywa 鈍ie瞠go produkujemy r闚nie szerok gam zdrowego pieczywa chrupkiego na zakwasie naturalnym, przek御ek oraz wypiekanych baton闚 zbo穎wych. S to produkty wysokiej jako軼i produkowane z zachowaniem tradycyjnej technologii, czemu zawdzi璚zaj sw鎩 niezwyk造 smak. Wsp馧pracujemy z wieloma sieciami handlowymi w Polsce, a ponadto ca造 czas rozwijamy sprzeda eksportow. Nasze produkty ciesz si du篡m zainteresowaniem klient闚, dlatego w zwi您ku z
dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydat闚 na stanowisko:

Miejsce pracy:
Ropczyce- PIEKARNIA GALICYJSKA

Opis stanowiska:
- DROBNE PRACE REMONTOWE
- PRACE PORZ.KOWE
- MYCIE POJEMNIK紟

Wymagania:
- zaanga穎wanie-motywacja do pracy-
- wykszta販enie min. podstawowe

Oferujemy:
- praca na umow o prac
- atrakcyjne wynagrodzenie
- przyjazn atmosfer pracy

Zainteresowanych prosimy o zg這szenie swojej kandydatury poprzez przes豉nie CV na adres mailowy:
praca@piekarniagalicyjska.pl w temacie wpisuj帷 „PRACOWNIK GOSPODARCZY"

Zach璚amy do osobistej wizyty w naszym biurze w Ropczycach, ul. Masarska 10 A
Wi璚ej informacji pod nr telefonu: 502 262 734

Klikaj帷 w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny spos鏏 wysy豉j帷 zg這szenie rekrutacyjne do Piekarnia Galicyjska Sp. z o.o. ul. Masarska 10 A, 39-100 Ropczyce, zgadzasz si na przetwarzanie przez Pracodawc Twoich danych osobowych zawartych w zg這szeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w og這szeniu.

Je瞠li chcesz, aby鄉y zachowali Twoje CV w naszej bazie, umie嗆 dodatkowo w CV nast瘼uj帷 zgod:„Zgadzam si na przetwarzanie przez Piekarni Galicyjsk Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zg這szeniu rekrutacyjnym dla cel闚 przysz造ch rekrutacji”.

W ka盥ym czasie mo瞠sz cofn望 zgod, kontaktuj帷 si z nami pod adresem rodo@piekarniagalicyjska.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczeg馧owych (wed逝g wymog闚 og這szenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzi璚ia udzia逝 w rekrutacji. Pozosta貫 dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, kt鏎 wyrazi豉/e wysy豉j帷 nam swoje zg這szenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wp造wu na mo磧iwo嗆 udzia逝 w rekrutacji.

Mo瞠my przetwarza Twoje dane osobowe zawarte w zg這szeniu rekrutacyjnym tak瞠 w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, je瞠li roszczenia dotycz prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu b璠ziemy przetwarza Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegaj帷y na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w post瘼owaniu przed s康ami lub organami pa雟twowymi.

Masz prawo dost瘼u do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, 膨dania ich usuni璚ia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na kt鏎ych przetwarzanie wyrazi貫 zgod) do innego administratora danych. Masz tak瞠 prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przysz這軼i: Prezesa Urz璠u Ochrony Danych Osobowych). Cofni璚ie zgody pozostaje bez wp造wu na zgodno嗆 z prawem przetwarzania, kt鏎ego dokonano na podstawie zgody przed jej cofni璚iem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w og這szeniu przez okres 1 miesi帷, a gdy wyrazi豉/e zgod na udzia w przysz造ch rekrutacjach przez okres 2 miesi璚y. Ponadto Twoje dane osobowe mo瞠my przechowywa dla cel闚 ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami zwi您anymi z procesem rekrutacji przez okres 18 miesi璚y.

Twoje dane osobowe mo瞠my przekaza dostawcom us逝gi publikacji og這sze o prac, dostawcom system闚 do zarz康zania rekrutacjami, dostawcom us逝g IT takich jak hosting oraz dostawcom system闚 informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pyta mo瞠sz si z nami skontaktowa pod adresem rodo@piekarniagalicyjska.pl
Kontakt:
Piekarnia Galicyjska
Telefon:
502 262 734

Ods這n: 60
      Zobacz Katalog D瑿ickich Wizyt闚ek

D牞ICKIE OGΜSZENIA
www.debica-ogloszenia.pl