Start
Dodawanie og這sze przez firmy jest bezp豉tne !
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Praca Przedstawiciel Handlowy - Jas這, Krosno - Og這szenia D瑿ica
Kategoria: Praca
Dodane: 14/06/2019 13:00:42
tydzie temu
W zwi您ku z dynamicznym rozwojem Firma Trans-Allen zajmuj帷a si m.in. wynajem i sprzeda膨 nowych i u篡wanych specjalistycznych maszyn budowlanych oraz budownictwem energetycznym zatrudni Pracownika na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Opis stanowiska:

- Aktywne pozyskiwanie nowych klient闚
- Realizacja za這穎nych plan闚 sprzeda穎wych
- Doradztwo w zakresie oferowanych towar闚 i us逝g
- Analizowanie potrzeb i oczekiwa klient闚
- Budowanie relacji z klientami oraz przygotowywanie i prezentacja oferty firmy
- Przygotowywanie raport闚 o rynku (analiza rynku) i sprzeda篡
- Praca w terenie, nienormowany czas pracy

Wymagania:

- Wykszta販enie minimum 鈔ednie techniczne
- Mile widziane do鈍iadczenie w bran篡 (budownictwo, energetyka)
- Bieg豉 obs逝ga komputera i znajomo嗆 program闚 MS Office (Excel, Word)
- Kreatywno嗆 i samodzielno嗆 w dzia豉niu
- Determinacja w d捫eniu do realizacji za這穎nych cel闚

Oferujemy:

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umow o prac)
- Sta貫 wynagrodzenie z prowizj od sprzeda篡
- Pe貫n pakiet narz璠zi do pracy (samoch鏚, laptop, telefon)
- Kompleksowe szkolenie wdro瞠niowe
- Mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesy豉nie aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres praca@transallen.pl

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli:

"Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych przez firm Trans-Allen z siedzib Jas這 ul.Floria雟ka 58 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Zapraszamy do wsp馧pracy!
Kontakt:
Trans-Allen
Telefon:
530530050

Ods這n: 267
      Zobacz Katalog D瑿ickich Wizyt闚ek

D牞ICKIE OGΜSZENIA
www.debica-ogloszenia.pl